DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БРЕЙКАСТ еп.8 - ГОВОРИ ИВЕЛИН МИХАЙЛОВ ОТ ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК

След многократни заявки за видео с Ивелин Михайлов от Исторически парк, решихме да се свържем с него и да заснемем съвместно видео. Мисля, че ще ви бъде много интересно. Този път се постарах да не прекъсвам госта.


*След 1 час ще бъде налично в HD*

БРЕЙКАСТ еп.8 - ГОВОРИ ИВЕЛИН МИХАЙЛОВ ОТ ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК

Comments

Взе ми клавишите от клавиатурата! :)

Победоносец

А твойте откъде са 😂

Dessislava

Може и да греша, но ми изглежда така: Тузар със съмнителни доходи, прави тузарски град за тузари с още по големи съмнителни доходи.

Xan Dragonhand

И къде са парите? Какво изкарахте ?

Tihomir Dimitrov

m

Венелин.

Веднага ти казвам — всяко село, което не е собственост на някакъв, който обещава бързо забогатяване. Който иска, нека живее в къща за половин милион насред някакъв бутафорен дисниленд и да си мисли, че живее „на село“.

Станислав Т. Томов

от мен и още 4200 инвеститори ;) аз лично съм дарил 250 000 лева, а чичо ми даде 2 милиона лева

Totenkopf Grgdfhb

киро остана без думи ;)

Totenkopf Grgdfhb

ами дано да има повече такива измамници значи ;)

Totenkopf Grgdfhb

кого е измамил ?

Totenkopf Grgdfhb

има в неговия канал тогедър в ютуб казва се как да оправим България

Totenkopf Grgdfhb

ами бъди като него ;)

Totenkopf Grgdfhb

ми аз е.. той ги е направил много ясно, че ще каже аз..

Totenkopf Grgdfhb

най-евтините къщи там да знаеш, че са по 350 000лв ;)

Totenkopf Grgdfhb

българите искат да друсат бело, да пият ракия и да киснат в казината

Totenkopf Grgdfhb

той мишената си я има още когато обяви война на соросоидите ;)

Totenkopf Grgdfhb

не само мафията, самите българи унищожиха страната и сега се опитват да унищожат и исторически парк.. ако и в това успеят аз ще проклинам българския народ и ще направя всичко възможно да бъде унищожен и да няма повече никакви българи!

Totenkopf Grgdfhb

да, но на теб никой не вярва ;) човекът показва думите с дела!

Totenkopf Grgdfhb

остави ги да ги шибат и аз шибам вече българския народ.. не заслужават да съществуват.. това е дяволски народ, който трябва да бъде унищожен!

Totenkopf Grgdfhb

аз живея там и човекът построи мед. център, където в момента работят бивши лекари от Токуда и ВМА, които се преместиха да живеят там ;) освен това купи и 3 свръхмодерни линейки за спешни случаи, които имат повече оборудване от цяла българска болница...

Totenkopf Grgdfhb

с кво да е с лада ли.. ти ако намериш 100 бона на улицата бас ловя, че първото нещо, което ще си купиш е джип.. като всяка нормална кифла хахахаха

Totenkopf Grgdfhb

ква секта бе те там всички са атеисти ахахха май ти си сектантът ;)

Totenkopf Grgdfhb

добре, че Ивелин е румънец.. българин такова нещо никога няма да направи..

Totenkopf Grgdfhb

аз по-злобен народ от българския не съм виждал.. човекът им изкупи селските коптори и съборетини за по 80 000лв бройката дето реално не струват 5000лв и те го плюят, че им дал малко пари..

Totenkopf Grgdfhb

ей, льольо айде кажи ми едно по-хубаво село от Неофит Рилски в България?!

Totenkopf Grgdfhb

сега разбра ли защо България е най-бедната държава в ЕС? ;)

Totenkopf Grgdfhb

ами на мен ми върнаха 50 000лв акции с 20% печалба ;) ти толкова пари и на сън не си виждал, минималнозаплатнико хахахах

Totenkopf Grgdfhb

няма други такива

Totenkopf Grgdfhb

аз си продадох двата имота и ги инвестирах в Ивелин и съм на печалба.. а ти си все така беден минималнозаплатник ;)

Totenkopf Grgdfhb

ми вие си гласувате за тях и си ги избирате ;)

Totenkopf Grgdfhb

Покани Огнян Павлов - Fyre

Martin Dimitrow

Евала за хубавия клип! Браво и на Ивелин, че прави нещо много хубаво! Има много хора с много пари и едно дърво не са посяли през живота си..

Birol

Браво!

The Rose of Winds Corp

Всичко добре БРАВО НА ИВЕЛИН ама става дума за много много пари А НИКОЙ НЕ ПИТА ОТ КАДЕ СА

Filip

тоест ти вземаш Крайно решение обосновано Само на някакво си усещане, а не гледаш фактите, свършените дела и т.н. Бих казал че това е "много разумно" от твоя страна :). И още нещо всички хора без изключение са правили, правят и ще правят добри и лоши неща, така че да се акцентира само на едно негативно нещо и да се игнорира всичко останало, което е Добро за мнозинството е мека казано Тъпо и алогично! Да не говорим, че думата която си използвал в поста си "измаминг" не съществува в Българския език, но сигурно имащ предвид : измамник!

Венелин.

Чудесно , но отвсякъде лъха на реклама и нарцисизъм . Сякаш усещам известно напрежение в Киро Брейка...

Сашо Цветков

" След многократни заявки за видео..."

Сашо Цветков

Нали, и аз си го мислех. От тук май сме му най-много патреоните.

Ivaylo Ivanov

Застани си с лицето зад тоя коментар.

Ivaylo Ivanov

Евала Бат Кире и Веско за този Брейкаст,напълнихте ми сърцето и душата,да е жив и здрав Ивелин Михайлов и дай Боже повече Българи да следват неговия правилен път,Наслука

Plamen ivanov

Изгледах до 25 Мин Този говори като измаминг Само в говоренето излъчването се усеща,че нещо не ми добре този

bogomil

Всичко е Супер - "Цветя и Рози", но и без Гербери, не може - букета няма да цял...!?!🙃

Ignat Ignatov

Всичко е уникално, поздравления за Ивелин за целия труд и идеите! Сборна дружина, планина повдига, с трудолюбиви хора всичко се постига!

Kiril Kasabov

Ще има ли втора част на видеото с Ивелин Михайлов?

Martin Stoianov

Едно голямо БРАВО за Ивелин ако можеше всички да сме като него Всичко ще ше да е Супер

Милан Мустафа

Да, след малко ще го качим

Киро Брейка - Оригинала

ето тук съм на 1000000% съгласен с теб! Бог да ти дава здраве и любов на семейството и близките:)

Венелин.

Здравейте Бай Киро и Веско! Благодаря ви за страхотния клип! Имам един въпрос. Дали ще излъчите в Пейтриън участието при Крум Савов?

Zdravko

Бат Киро преди нали те каниха сценаристчетата на слави за да те подиграват , ти им отказа и то с право , след като Крум савов е на заплата при дългия защо трябва да му гостуваш ? Това е едно и също дали ще си при него или при сценаристите …..

Valentin Takev

Евала,Киро! Много добро представяне в 7/8-ми! Напълно искрен и истински, както винаги! Благодарим ти!

Ivailo Kashov

Не му харесвам историческия парк, но нещата за селото ми допаднаха! Много АЗ, АЗ, АЗ не си падам по такива хора!

Krasi Hristova

Евала, някой ден ще си литна обратно към майката родина от вмирисаната столица на колониална хАмерика. Ще помоля да ми бъде позволено да купя една къща в това село, та да мога отново да заживея истинския, живия Живот. Не,че си нямам четири дома вече, но са на неправилните места. Поклон пред труда ви, на всички Киро, Веско и хората, с които ни срещате🙏🏻

IVO ANDONOV

Аз нямам думи, браво. Споря, че не младите са глупави в България, а точно тея дето са живяли през тъй наречения комунизъм. Хайде сега си представете да дойде някой с власт и да го съсипе това прекрасно място. През комунизма аз продължавам да твърдя, че не е трябвало да ходят в лагери, а като американците с нещастните случаи. 90те вече е било пълно с функционално неграмотни. А българите не искат свобода, а свободия и голяма завист

Dessislava

Напълно съм съгласен с теб, това е изборът на свободната воля даден ни от създателят.

Angel

Бате Кире, защо не направиш една фен среща във Варна, с удоволствие ще дойдем

Stella.N

Бъркаш в началото на тезата си за пътя :) не всички пътища водят към Ада! и не всичко идва от дявола :) всичко е 50% на 50% за мен, а изборът си остава за нас накъде да тръгнем, към ада или към рая. :)

Венелин.

разбира се имаш право на свое мнение, но и аз също имам, затова го изразих по-горе :)

Венелин.

Евала, дано с това видео бате Киро, не си сложил "мишена" на гърба на този човек! Но предполагам той го е имал в предвид, преди Брейкаста!

Ignat Ignatov

Най интересния каст,до сега! Браво!

Kiril Delchev

Не подозирах че има такова приказно място в България 😳🙏Поклон е това са единици хора и се радвам че ги има.Ако наистина всеки му пукаше за държавата ни нямаше да живея в Англия,а на драго сърце щях да съм си в родната България!И го заявявам без да имам колебание.!Но за жалост това е само един кът ,извадка на това как трябва да изглежда България.Как някога през комунизма хората са градяли за да бъде такава нашата родина!Но за съжаление мафията и корупцията съсипаха държавата и отидохме на място където всичко е с уредени правила и закони,с чиста природа където на хората им пука за теб! :)Това е нямам какво да добавя.

Деница

Хмм не си ме разбрал добре тук, ако правиш/си направил нещо добро и благородно, като в същото време използваш не особено морални средства да го постигнеш това не е ОК. Аз не подкрепям тезата - Целта оправдава средствата, не че съм светец. Но имам определени морални ценности и те не включват това да използвам финансовата наивност на хората. Това си е мое лично мнение, все пак имам право да си изразя мнението, надявам се.

Веселин

Защо така мислиш? Ще ми е интересно да споделиш с мен Понеже аз мисля че не бъркам и само времето ще го покаже :)

Angel

А пък ИСУС е казал: "Нека този който никога не е съгрешавал ПЪРВИ хвърли камък по мене.... " Така че Веселине ти толкова ли си безгрешен бил през ЦЕЛИЯ си живот че си тръгнал другите да съдиш, пъка макар и индиректно... ?

Венелин.

само това ли те интересува от клип с продължителност повече от 1 час?

Венелин.

Бъркаш със ссигурност :)

Венелин.

Хммм с този "Български ник" Jihn Katama като те гледам, (дето го сменяш през 3-4 дни) явно и ти си от тези ТУРБО патриоти, дето са "патриоти" само докато има се плаща и после включват турбото на 200 и почват да бегат, аре нема нужада от такива като теб дето ЕДИНСТВНО мога само да тежат на земята и да усмърдявата чисатата природа с присъствието си.... И говори САМО от твое име в постовете си ако обичаш, не се приравнявай с НАС Ганьовците тука!!!!!

Венелин.

А и както много пъти е казвал Левски : "само чрез действия можем и трябва да пресъградим България" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Венелин.

това е без значение врвам или не, важен е Крайния резултат според мен!!!

Венелин.

Привет Бате Киро и Веско, немога да преценя човека пере ли пари или не, прави ли некви мошингии или Бизнеса му е чист, НО това НЕ е НАЙ-ВАЖНОТО в случая!!!!! Важното е че Вашият Гост прави нещо наистина ДОБРО за обикновенните хора, и вместо поредното село да се обезлюди, Е ДАЛ ПОМИНЪК и Възможност на местните хора да заработят честно хляба си, да си развият селцето и да имат РЕАЛНО БЪДЕЩЕ за децата си!!! Поклон пред такъв човек заради ДЕЛАТА МУ!!! И Дай Боже повече такива хора, дето са натрупали кеш (без значение законно или не) и незнаят какво да правятс парите си, да последват примера на Ивелин Михайлов!!! Дори великият П. Дънов навремето е казвал: Не трябва да се отказваме от материалното (парите) а трябва да ги използваме за подобряване на общото Благо!

Венелин.

ти вярваш ли му

Цветан Михайлов

Мале мале, аз искам да ходя да живея там направо. Браво, направо страхотно :)

Александър Хаджиев

За първи път използвам платформата пейтрион и то само, за да чуя и видя целия епизод с Ивелин Михайлов и да разбера повече за с. Неофит Рилски. Шапка му свалям за постигнатото!

Andrey

Уникално място браво на бат Киро и Веско че утидоха заснеха и показаха браво и за човекай които полага усилия и труд за да направи нещо за България

Petko Dudinov

Дайте да спрем първосигнално да коментираме вече, търсейки винаги нещо да покварим, учерним и тем подобни. Големи разбирачи сме повечето българи, затова сме най-шибани от политиците...май трябва повече да действаме не да философстваме

Yordan Yordanov

Еми то иначе е невъзможно, селото е било почти изчезнало и момчетата по на евтино са закупили имоти и натискат. Не е нормално всяко едно нещо да го съдим, а оправниците от 33 години ни шибат на задна и ние пак си лапаме мухите

Yordan Yordanov

От видеото разбрах, че мястото само привлича доктори, поне ДжиПи-та. Но както е тръгнало, не бих се изненадал да се появи и болница с всякакви специалисти. Твърде уредено започва да става, за да не предизвика интерес у всякакъв тип интелигентни хора - лекари, учители, инженери, програмисти, занаятчии.

Ned

Zdravei bat Kiro malko sam razocharovan ot teb sled tova video,zashtoto zabelqzoh che sled kato ti mu zadade dva tri vajni vaprosa toi neznaeshe kakvo da ti otgovori,a imenno kogato go popita za lekari I koi shte lekuva tezi deca I hora vav tova tolkova uredeno selce toi nqmashe otgovor , a samo povtarqshe kakvo sa napravili zada vdignat cenite na imotite,mnogo te molq da proknish v taq shema I da razberesh dali vsichko e taka kakto go kazva ili prosto si tarsi oblagi. Blagodarq predvaritelno I prodaljavai s Breikkasta shtot e mnogo interesen I polojitelen

Dian

Ей такива хора са нужни на България и българския народ. Браво за всичко за целия цикъл за възможността да се дава пример за младите. Вижда се че и местни органи му дават гръб ,а това също е много важно за да върви работата и финансирането. Иначе сам човек за тоалетната само. Браво ,браво!!! На фона на предишния гост този го гледах с голям интерес и респект. Все повече мъж да има в България като тази ще бъдем Швейцария на Балканите.

Hristinа

Има много кметове, които не искат да си мърдат пръста без да има директна печалба за техния джоб от държавни пари. Трудно е да се повярва нали?

Zhivko_Y

Как точно наподобява пирамида, че на мен не ми стана ясно?

Zhivko_Y

Има ли значение как го прави? Пере , не пере пари , важното е , че работата е свършена. Качеството на живот в селото е вдигнато и хората изглеждат щастливи. Ако всеки “измамник и тарикат” както им казваше си переше парите така , сигурно българия щеле да е едно по-добро място …. Ама нали сте завистливи демократи , доброто не се оценя . Защото някой си мисли , че е пирамида … дай да го разрушим и да останат 18 човека в селото , направо да се затрие. Изглежда работата е свършено качествено . Правила трябва да има , а глупака никога няма да е щастлив и благодарен .

Stefan Tsanev

Пътувай!

Kostadin Stoynov

Радвам се много, че най-накрая се запознахте със случващото се в община Ветрино и по-специално в с. Неофит Рилски!

Венцислав Димитров

Мисля че е пирамида, изкупил земя де що има,...като някакъв глашатай...и непременно трябва да е с джип иначе не става....малко ми е мутренско и нагло!

Mariana Voinova

По-сложно е ... Едва ли има кмет, дето не иска да направи добро. Тук случая е друг. Остап Бендер отдавна го е казал - Докато има глупаци, ние винаги ще сме добре..

Borislav Borisov

Направо ми стана мечта в тази православна къща да си направя сватба някой ден :). Браво на човека, жив и здрав да е, резултата е видим, нека му викат, че е секта!

Stoyan Dimitrov

Браво Стефчо !!!!!!!

Rumen Ivanov

Какви фантазии!? Човек прави реални неща ако всеки кмет в България мисли по тази начин . България ще е Швейцария на Балканите по доходи и добър начин на живот ,а не само да лъжат и обещават и де се чудят от къде да краднат за себе си.

Hristinа

Поклон

Serkan

Човека се изявява малко като Дейвид Кореш от клонка давидова. Това заприличва все повече на някаква крайна секта. Честно казано побиват ме малко тръпки от подобни фанатизирани човеци.

Borislav Borisov

Ima li prodaljenie?

Simeon Mladenov

Най доброто да сега от тая поредица

Hans R

Уникално видео!!! Този човек е роден за управленец.

Stanimir Vladimirov

Брато това момче има Влашка жилка Като нас

Petar Dimitrov

Браво на това Влашко Момче да е жив и здрав и да продължава същият духа Супер яко видео Бат Киро и Веско живи и здрави да сте

Petar Dimitrov

Отвратителни Коментари....😬 Този Човек прави невероятни неща...като на фи филм..Извънземен в положителен Смисъл..Адмирации.Ние че сме си злобни..няма 2 Мнения по Въпроса.

Marieta Tsoneva

Това е някакъв американски бизнес модел, може би добър и доходен, но много наподобява пирамида (и най-вероятно е). Ако искаме да има българско село, трябва да бягаме далече от подобни схеми.

Станислав Т. Томов

Хареса ми идеята за това съдържание. Харесах и госта (домакина в случая). Реших веднъж да прочета и коментарите, но останах неприятно впечатлен. Няма и един коментар без правописна грешка. Народа, дори преминал през филтър, е невероятно неграмотен.

Peter

Тоя е главатар на пирамидат,тоя път баш го оцели Бат Киро,проучи малко

Rado_ok_

Що не каза как събраха в началото парите на хората ,дето сега ще им ги връщат в малките междучасия едва ли не по малко………….

Rado_ok_

Сега, аз тези в парламента въобще не ги броя за хора, а и нямам власт да ги разследвам иначе бих искал да имам. Що се отнася до този човек, това което имам в предвид е това, че продава пакети от акции за Исторически парк, на хора които не са на ясно какво купуват, и за риска който поемат. По принцип при търгуването на ценни книжа под форма на пакети и продаването им от посредници при мен винаги светва една червена лампа като чуя това. Има борса за това която определя пазарна цена на всяка акция, въпреки че това излиза по скъпо за инвеститора, но така има ликвидност и можеш да влезеш и излезеш по всяко едно време. Тук ще отворя една скоба, на времето бях купил нещо подобно на Канарските острови за един инвестиционен проект там, и се наложи да се съдим с инвеститора защото след време исках да си взема парите и се оказа, че акциите ми струват по малко от това за което съм ги закупил, без логично обяснение. Въпреки това този човек е направил нещо с тези пари което се вижда и е положил доста труд, затова и затова казах Браво и Евала.

Веселин

Интересно беше, ама не може да се нарича брейкаст като не е в студиото, и не са върпоси и отговори ама просто си покажва нещата.

Стефан

Има още такива българи, но са малко и са разединени.

Georgi Yordanov

Разследвай тези дето са в парламента, дето и едно дръвче не са засадили! Типичен пример за балкански тъпанар си, извени ме за израза, но явно нищо не си разбрал.

Georgi Yordanov

Лелеее... Настръхнах! Не подозирах, че все още има такива българи. Находчиви, предприемчиви, трудолюбиви, вдъхновяващи, обичащи родината! Браво! Винаги съм мислел, че само това е начина да върнем хората по селата - чрез взаимен интерес, изграждане на общи ценности, добавяне на полезност от всеки. Да е жив и здрав Ивелин! Брейк и Веско, сърдечно благодаря за насладата, да изгледам това видео! Ако намерите още такива хора, не се колебайте да ни ги покажете.

Ned

Бат Киро , ако имаш възможност покани полковник Николай Марков , доста интересен епизод ще се получи .

Trifon Petkov

Не съм фен на Ивелин , но уважавам много това което прави. Епизода е много добър, браво!

chf

Продължи с ровенето в нета, на прав път си. Най-вероятно ще махнеш Браво-то и Евалата-та от коментара после, ако не и в по-крайна посока да идеш.

Jihn Katama

Гледам има 2-3 изтрити коментара, 99% от хората се кефят на пирамиди, добре е. Ако някой иска може да си продаде имота и да се нареди до хилядите, които изгоряха там и си чакат дивидентите - обещавам да напиша 1-2 коментара "евалата" в нета после. Наистина тоя нар...пасмина си заслужава съдбата. Аз прекъсвам окончателно вече (давай, Ганя, отговори с едно "ми на прав ти път уе" на тоя коментар, можеш!) - едно, че да ходиш да снимаш пирамиди и да мечиш в колата ми е жалко да гледам (не можах да мина 20 минута) и най-вече заради хората, които коментират тук. Не, че съм очаквал друго, Ганя си е Ганя, но все се надявах поне тука да сме се събрали поне малко критично мислещи хора. Успех с Веско в бъдещите начинания.

Jihn Katama

Защо не пребиете наркоманите с една мотика?

Stan

Евалааааа ❤️

Rumen Ivanov

Аз съм родом от Неофит Рилски там израснах и познавам лично Иво. Мога да гарантирам, че болшинството от хората харесват Ивелин. Толкова много местни хора си продадоха имотите там за умопомрачителни суми. Постоянно има събрания и Ивелин се допитва до всички когато трябва да се вземе решение. Тези местни които не го харесват са група млади пиянки на възраст от 20-35, не го харесват защото сложи правила в селото и те немогат да карат пили и с превишена скорост по главният път на селото. Ограничи и посещението на дилари на наркотици в селото. Иво има Ю-туб канал с хиляди часове видеа.

Васко Стойнев

Знам къде ще съм на почивка това лято

Val Dimov

❤️

ЧЕБУРАШКА

WOW… баси яката серия. Като чета какво пишат за тоя човек.. да Ви кажа не ме интересува дали краде, дали има схема и тн. обвиъсли прави неща дето нито един политик няма да направи евър, а те колко изкрадоха мизерниците.

Sevdelin

Пътят към Ада е усеян с добри намерения! Основният трик на дяволът е да ти вмени че несъществува! Само времето ще покажи кога ще гръмне балонът! Дано бъркам но не мисля че бъркам и като го казвам имам нещо на ум.Искам да подчертая дебело !Нямам нищо против Ивелин Михайлов и нещата който прави! Шапка му свалям за това което гради.През 2019 бях в Исторически парк наистина няма второ по рода си място в България а в света има само в Франция подобен проект от този тип и историческа тематика.

Angel

Много стойностно и получително видео бай Киро. Нашият безгласен кмет трябва да взима пример от Ивелин, а не да изсича всички дървета в града ни. Аз съм от едно малко врачанско гредче и по официално нареждане на нашият официален кмет или фигуранта, както го наричам аз, а по неофициално нареждане на задкулистният кмет, да града се управлява от задкулисен кмет се изсякоха вскички дървета по речното корито. Сега секат здрави и зелени дървета по главните улици на града под претекст, че били изсъхнали. Града ни от зелен и сенчест се превъпна в пустинен град. Много жалко. Дано един ден тия боклуци да си получат заслуженото.

Иво

Президента , при Слави и т.н абе “случаен” е хаха

Valentin Takev

Ееее, много неочаквано свърши! Ще има ли 2-ра част или продължение? Това Ви беше най-добрият брейкаст за мен!

Никола Ставрев

Кой е?

ЕднаДругаЖена

Евалата голям епизод <3

Станил

Tsvetomir Yotov

ZiLsTrotiL

Рай с много умни и хубави хора.

Ivaylo Ivanov

Ебаси пича евала!

Pavel Nikolov

Браво!!! Много ми хареса, идеята е супер, изпълнението също. Евала!!! P.S. Това което този човек е направил наистина е доста впечатляващо, но като чета някои неща за него по нета малко ме притеснява дали няма нещо което се премълчава тук, така че може и да си върна думите обратно, поне за мотивите или финансирането на това иначе прекрасно начинание. Времето и по дълбоко разследване ще покаже ;-)

Веселин

Бат Киро просто останах без думи едно голямо браво на човека, със сигурност ще мина да разгледам.

iordanivanov161

Евала, доброто и куража са заразни! Заедно сме сила!

Nekoi Drug

Това е шефа ми Ивелин много добър човек :)

Marian Milanov

Браво на това момче,за пример е.

Genadi Dimitrov

На този мъж шапка му свалям.Ако всеки милионер,направи поне половината на това,България наистина би била Швейцария на балканите. Дори по-красива и по-скъпа.Респект към този млад човек.

Даниела Калинова

уникално прекрасно направо се разчувствах.нямам думи за похвала

Bozhidar Bozhilov

На човека му личи, че далаверата му е в кръвта и му се отдава. Има нюх за бизнес и го е избрал по най-добрия начин, чрез градеж. Това село никога нямаше да види тая инфраструктура без тоя човек и имотите на местните щяха да са по 10 000 лв т.е. направил им и на тях добро ако решат да продават.

Zhivko_Y

Бат Киро преди време викаше за хора които сядаха на диванчето на слави циркаджията , и казваше че няма никой случаен , ти самият те бяха поканили сценаристите за бъзик , но като им каза че искаш с дългия да говориш ти отказаха ,по пътя на логиката този е седнал на диванчето му, а и не само при него , случаен ли да го приемем че е или честен ? Хаха

Valentin Takev

топ пирамида, евала на човека, върти парите без проблем, и е направил доста неща, не го харесвам,ама направеното евала

Georgie Puddin Pie

седнал е на диванчето на Слави преди години със “сигурност” е “честен “

Valentin Takev

най-големия е

IVOMINATOR


More Creators