Щом сте се "напрегнала" и не сте издържала, значи не го владеете този "висш пилотаж" за който споменавате.
Lyuba
2023-05-23 07:37:37 +0000 UTC
Не ми допадна този гост. Има мислене и виждане за нещата, но подплатени с много негативна нагласа и нервност. Ужасно ме напрегна и на средата не я издържах. Но това е нормално, все пак животът не е никак лесен и да балансираш между всички задължения и да запазиш спокоен дух е висш пилотаж. На тази възраст би било някакво уникално изключение
2023-05-20 10:16:50 +0000 UTC
Силвестърчо ли си,какъв си,аз съм се преглеждала и съм си наред,а ти?
Ти освен всичко трябва да научиш правописа,да научиш български,и тогава ще говорим.
Kremena
2023-05-20 09:58:03 +0000 UTC
Мн интелигентно нормално истинско моми4е такива трябва да бъдат и да вземат пример ,а не надути безмоза4ни 4у4ала мислещи се за хубави,А ТИ КРЕМЕН4Е дет си от 1 коментар незнам как възпитава6 твоите деца но трябва да иде6 да се прегледа6 СПЕ6НО в болницата при доста добър спецялист !!!
silvestar
2023-05-16 13:41:18 +0000 UTC
Радой Ралин - много се радвам, че и друг има това мнение. Педофил освен всичко.
Красимир Димов
2023-05-16 13:01:12 +0000 UTC
Едно нормално ,добре мислещо момиче от изчезващ вид . Ако има повече такива жени ще е супер !
2023-05-15 16:50:23 +0000 UTC
Офф,всички родители обвиняват учителите,и обратното. Благодари се,че учителката 3 пъти му е казала,какво повече да направи жената. Да не са ви безплатни детегледачки хората,че не сте си научили децата да се подчиняват и да имат респект,айде! Апропо,тениската е в пълен разрез на това разбиране за жена,което обяснява…гласът също дразни. Има едно нещо,наречено двоен стандарт.
Kremena
2023-05-15 16:39:54 +0000 UTC
Абсолютно нормална. За пръв път чувам за нея, но много ми хареса.
Ivaylo Ivanov
2023-05-15 13:40:50 +0000 UTC
Лондон(истан) :-)
Веселин
2023-05-15 13:21:40 +0000 UTC
Съгласна съм ! А къде живееш?
Sonya Barbosa
2023-05-15 13:07:38 +0000 UTC
54:08 това с асексуалноста и мен страшно много ме плаши. Промиха мозъците на много деца с това пренаселване на планетата и тея трансджендър глупости. Тук на запад също не помага и това че докарват много имигранти от 3 тия свят с по 5-6 деца които живеят на помощи и се множат като хлебарки. Ако бях политик щях да забраня всякакви неправителствени организации които насаждат разрушителни идеологии и бих ги обявил заплаха за националната сигурност. Също вижте какво прави Орбан той е на правилен път.
Веселин
2023-05-15 13:05:06 +0000 UTC
Момичето е интелигентно, интересно, има какво да каже. Но, г-н Кирилов, макар да си против четенето на книжки, трябва да попрочетеш нещо, да наваксаш малко. Много неща са ти ясни, но ако имаше и малко култура, цена нямаше да имаш. Книги без опит не струва, но и опит без книги си е жива простотия. Двете трябва да вървят заедно.
Việt Nam
2023-05-15 09:35:22 +0000 UTC
55:10 лисбийски са защо не са ме срещнали хД лисбийки вкарвам у правата вяра и нимфоманките ги лекувам - и ти имаш заслуга(не пряка) за това :Д