DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НОРМАЛНА ЛИ Е ИВА ВАСИЛЕВА? /БРЕЙКАСТ ЕП.12/

Първият БРЕЙКАСТ с жена. Гост ни беше Ива Василева. 


YouTube каналът на Ива Василева: https://www.youtube.com/@UCG61VRNrlGC-qHqNupcaZrQ

Facebook страницата: https://www.facebook.com/pokaji.se

Instragram: https://www.instagram.com/iva.vasileva.dimitrova/

НОРМАЛНА ЛИ Е ИВА ВАСИЛЕВА? /БРЕЙКАСТ ЕП.12/

Comments

И на мене не ми допадна

Dzhem Dervish

Щом казвате :) Лек ден

Щом сте се "напрегнала" и не сте издържала, значи не го владеете този "висш пилотаж" за който споменавате.

Lyuba

Не ми допадна този гост. Има мислене и виждане за нещата, но подплатени с много негативна нагласа и нервност. Ужасно ме напрегна и на средата не я издържах. Но това е нормално, все пак животът не е никак лесен и да балансираш между всички задължения и да запазиш спокоен дух е висш пилотаж. На тази възраст би било някакво уникално изключение

Силвестърчо ли си,какъв си,аз съм се преглеждала и съм си наред,а ти? Ти освен всичко трябва да научиш правописа,да научиш български,и тогава ще говорим.

Kremena

Мн интелигентно нормално истинско моми4е такива трябва да бъдат и да вземат пример ,а не надути безмоза4ни 4у4ала мислещи се за хубави,А ТИ КРЕМЕН4Е дет си от 1 коментар незнам как възпитава6 твоите деца но трябва да иде6 да се прегледа6 СПЕ6НО в болницата при доста добър спецялист !!!

silvestar

Радой Ралин - много се радвам, че и друг има това мнение. Педофил освен всичко.

Красимир Димов

Едно нормално ,добре мислещо момиче от изчезващ вид . Ако има повече такива жени ще е супер !

Офф,всички родители обвиняват учителите,и обратното. Благодари се,че учителката 3 пъти му е казала,какво повече да направи жената. Да не са ви безплатни детегледачки хората,че не сте си научили децата да се подчиняват и да имат респект,айде! Апропо,тениската е в пълен разрез на това разбиране за жена,което обяснява…гласът също дразни. Има едно нещо,наречено двоен стандарт.

Kremena

Абсолютно нормална. За пръв път чувам за нея, но много ми хареса.

Ivaylo Ivanov

Лондон(истан) :-)

Веселин

Съгласна съм ! А къде живееш?

Sonya Barbosa

54:08 това с асексуалноста и мен страшно много ме плаши. Промиха мозъците на много деца с това пренаселване на планетата и тея трансджендър глупости. Тук на запад също не помага и това че докарват много имигранти от 3 тия свят с по 5-6 деца които живеят на помощи и се множат като хлебарки. Ако бях политик щях да забраня всякакви неправителствени организации които насаждат разрушителни идеологии и бих ги обявил заплаха за националната сигурност. Също вижте какво прави Орбан той е на правилен път.

Веселин

Момичето е интелигентно, интересно, има какво да каже. Но, г-н Кирилов, макар да си против четенето на книжки, трябва да попрочетеш нещо, да наваксаш малко. Много неща са ти ясни, но ако имаше и малко култура, цена нямаше да имаш. Книги без опит не струва, но и опит без книги си е жива простотия. Двете трябва да вървят заедно.

Việt Nam

55:10 лисбийски са защо не са ме срещнали хД лисбийки вкарвам у правата вяра и нимфоманките ги лекувам - и ти имаш заслуга(не пряка) за това :Д

Gamma-hydroxybutyrat


More Creators