DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НА ГОСТИ НИ Е ПОЛК. НИКОЛАЙ МАРКОВ!

Записахме видео с Полк. Николай Марков. Опита се да отговори на почти всички въпроси! 

НА ГОСТИ НИ Е ПОЛК. НИКОЛАЙ МАРКОВ!

Comments

За феновете на Николай Марков - https://bnr.bg/horizont/post/101829083/nikolai-markov - интервю в бнр - 'Трябва да се направи някакво правителство', "какво ще променят новите избори", "изнесеното в записите не е страшно". Успех в живота на всички!

Jihn Katama

Киро, може ли да си такъв простак. Човекът говори интелигентно, учтиво, ти се държиш като първия селяндур.... Ако съм на мястото на Полковника, повече не бих разговарял с теб.

Калоян Недялков

Платих, а не мога да гледам целия материал ! Измамници !

Истински човек! Браво!

Браво за поканата на полк.Марков и за изчерпателното интервю !👍

Жалко, че не доразисквахте въпроса за стратегческото партньорство на България или поне да се чуе предположението на полк. Марков. Но аз се замислих, защо ние сме стратегически партньор, а Румъния не и единственото, което ми хрумна, е човешкия потенциал да бъдем шпиони или по народному, продажници :) България е най-близката страна с Русия, заедно със Сърбия, но Сърбия не е в Нато. В България САЩ ще намери хора, които да се правят на големите защитници на Путин, а в същото време да подкопават управлението му. Това се водя при тая СВО, когато Украйна знаеше почти всички ходове на Русия, особено в началото. Те се бяха внедрили, но там дори е по-лошо, отколкото при нас, защото украинци и руснаци говорят един език, дори да си от украйна, винаги може да излъжеш, че си руснак или обратното. Трудно ще те разкрят какви замисли имаш. Затова си мисля, че ние сме една категория под Украйна, защото сме си просто българи, една голяма част от които е благодарна на Русия за третата ни Българска държава, а друга част са пълни продажници. Както каза полковника, да ни е страх от кучета, които не лаят. Може би затова сме стратегически партньор на САЩ или съм тръгнал в съвършено грешна посока?

Много научих! Благодаря ви за видеото! Бъдете здрави!

Rumen Ivanov

Доста неща научих в това видео. И за самолетите не знаех, и защо Русия настоява това в Украйна да се нарича СВО, макар, че тази т.нар. Специална операция си миришеше на договорки от самото начало. Само за Гешев се досещах, че играта е компроматна и че всички са в едно гърне. Много интелигентен е полк. Марков, човек който ми дава надежда ,че в службите наистина работят българи патриоти, и още един като него познавам такъв точен и съвестен. Така, че благодарен съм за видеото. Това беше един от най-силните епизоди, заедно с професора, който говореше за банките и кредитите. Евала! Продължавайте в същия дух. Това, което правите, не знам дали го осъзнавате, е едно пробуждане на народа! Вярвам, че не всичко е загубено!

Яни Мазов

Чакаме Григор Сарийски! Можете! Киро има какво да научи хората, но той определено ще трябва да чуе и осмисли някои неща, само на житейски опит не може да се опираме, щото животът е един и доста кратък - трябва да се учим и от другите. Чакаме Сарийски ей, не се ослушвайте!! :-)

👏👏👏👏👍Браво

Petar Dimitrov


More Creators