DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОЙ ОЖЕНИ ПП И ГЕРБ?

Видео по актуалните теми, които са на дневен ред...

КОЙ ОЖЕНИ ПП И ГЕРБ?

Comments

Ееех Киреее, как ме радваш!

The Rose of Winds Corp

За феновете на Николай Марков - https://bnr.bg/horizont/post/101829083/nikolai-markov - интервю в бнр - 'Трябва да се направи някакво правителство', "какво ще променят новите избори", "изнесеното в записите не е страшно". Успех в живота на всички!

Jihn Katama

Колкото и да ми се иска да успеят да съберат нужните им подписи , няма да успеят. Просто нямат необходимия капацитет и организация. Дано да не съм права. А по отношение на госпожа Сърнела Воденичарова ...... шестото ми чувство не я харесва.

Стела Николова

Когато купуват Продавай! Когато продават Купувай! Това са съвети на бат Киро, ти пак не си разбрал че тези работи които прави е казал на нас тук в патрион да правиме Господин "Светец" само плюеш като дърт циганин!

Simeon Mladenov

Киро, не се сърди на Сърнела! На нея ѝ е пламнала главата покрай събирането на подписите.

Михаил

Така е аз също го писах като предложение също Еленко Ангелов и Владимир Русев от Войнски съюз.

Valentin Takev

Веско, поканете Киро Скалата, ще стане интересен разговор.Изгледай някой от последните гостувания на Скалата след пандемията и ще видиш какво имам предвид.Ще бъде много по-интересен гост от почти всички досега!

Stan

Сърнели, Мухоморки , даже и Брейкове, кой какво говори , накрая става дума за пари ! Не правете това ! Не купувайте апартаменти ! Ама купете моя ! Той моя .... по така не набутващ , да се разкешите малко ! Дано се затрие таз държавица мръсна и цялата паплач в нея !

Mitko Foxa

Здравейте, сега е момента да поканите Гешев, ще каже неща където по националните телевизии няма тази свобода.

Бат Киро, защо си мислиш, че всички ,които гласуваме си мислим, че нещо ще променим? Аз например съм на абсолютно същото мнение, но да ти кажа честно, ми харесва този сеир в Парламента. Не искам никой да взима еднолично властта, но е хубаво да имаме националистическа партия там. Още повече Коцето не ми изглежда психопат като Волен, той има доста ясна визия за повечето неща. За мен би било достатъчно да свършат 2 неща - да върнат образованието в училище, и да направим нещо, с което да имаме медицина за бъдните поколения. Без това, няма да ни има. Все пак вярвам и в доста млади хора. Далеч не всички са наркомани и телефонозависими. Проблемът е,че нашата държава не прави нищо за реализацията на читавите деца. За това трябва да се борим, да обърнем мача там. Иначе все още имаме не лоша социална система - на леля ми в Щатите й дадоха 1 месец майчинство! 1 месец!!!! И обратно арбайтен. Ако нямаш пари - нямаш деца. За здравни осигуровки плащат сума пара, а тук все още по здравна каса +50лв можеш да си направиш зъб! Не сме толкова зле! Но това блато към което плуваме....трябва да го преодолеем. И вярвам, че ще успеем!

Яни Мазов

гениален си проф. брейк..точно така са нещата..евалла на теб и адаша..бъдете здрави..

V. D.

А пък тя , сърнелката уж продавала гаражни врати, нали! И всичко прави безплатно .

Бат Киро покани Гешев.


More Creators