DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Борис Солтарийски на гости в Търново

Борис Солтарийски ни е абонат в Пейтриън и ще ни дойде на гости утре. Ако искате, можем да направим видео, в което вие да му задавате въпроси (без политика)?

Ако искате, напишете въпросите отдолу в коментарите. Борката е голям пич.

Борис Солтарийски на гости в Търново

Comments

Стойчо Керев и Бат Киро нямат ама нищо общо. Ако стане ще е як разговор и доста кратък.

Bobby Kundelov

😀😀😀😀 ти луд ли си

Павел

Видеото е записано. Затваряме въпросите.

Киро Брейка - Оригинала

Здравейте, поздрави от Марио Борисов, знам че Борето е голям фен и на Стойчо Керев като самия мен, би ли го препоръчал за бъдещ гост на Господин Брейка и ако да Защо?

😂😂😂😂😂

Ivan Valev

Здравейте Бат Киро и Веско! Привет и на Баце Боцко. Имам два въпроса ако позволите: 1. Като рок/метъл играч, ти си наясно със състоянията, в които преминават някои музикални „Икони“, за да започнат да композират музика, да пишат текстове, камо ли да ги изкачат на сцената, без да паднат. Пердашат са от сутринта. Хубаво ся мноо готини песни, но тая цена стрували си, да си съсипеш ако имаш семейство, приятелства, самият изпълнител-млад красив в отворен ковчег, не са малко тия каде са качиха на тоя влак. А и не малко подобни примери имаме в България, е верно засилиха са след промените. Как вижда Борис влиянието на наркотици и алкохол в музикалните среди, толкова ли е зле? Даже те доста почнаха и да се изместват баш към поп-фолка. 2.Може ли да разкаже какво е да работиш със бившия сценарист на шоуто Светльо Митев, дали имате някоя забавна история с него? Бъдете здрави, поздрави на вас и целия екип. Благодаря ви.

Поздрави на всички ви! Радвам се, че е част от най-голямата българска група, бенд, и прочие! Нека всички са живи и здрави! Най обичам с биричка да си пусна концерта на Васил Левски. Малко на майтап, искам да питам. Наистина ли като подарявахте ферарито на Метин Енимехмедов, не се сетихте да му затворите вратата, та да запали 😅

Borislav Petrov

Одговор неочаквай!🤷‍♂️

Здравейте Бат Киро, Веско и Борис ;). Въпросите ми: когато Борис Солтарийски започна работа при Слави, беше с дълга коса и наблягаше на метъл. После някак нагази и в други стилове. Изживява ли се още като металист или с годините се е променил? И друго. Без да броим техния концерт на стадион “Васил Левски”, стадионът не беше виждал западен изпълнител от 10 години? Какво е чувството да напълниш това пространство и да гледаш море от хора, което дори чужди банди се затрудняват да съберат? Живи и здрави :)

Съвет на Борис към младите Поздрави от Силистра

Боби има доста запомнящо се и индивидуално фронтменско присъствие с група Хазарт. Какъв е бил животът му тогава, какви интересни спомени с тази група би споделил и липсва ли му свободата извън 7/8

Ivan Mihov

И без да задаваме въпроси, би било интересно. Ама нали видяла жабата, та и аз ще задам въпрос. Какво е да си работиш в телевизията, като е осеяно с позьори и лицемери, тип хората с маски? Като изключим артистите, които играят роли. Живи и здрави да сте. Поздрави от Казанлък.

Kaloyan Katrev

Моля да ме извините но по добре говорете само двамата без въпроси от нас, ще е по естествено , по възможност говорете за , младите и това в което ги превръщат... Джендарии и тем подобни. Благодаря

Petya Petrova


More Creators