DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИЗТЕКЛИЯТ ЗАПИС НА ПП!

Какво разбрахме от изтеклия запис на ПП?

ИЗТЕКЛИЯТ ЗАПИС НА ПП!

Comments

Не остана място на тази планета човек да се скрие.

Точен и ясен. Браво!

The Rose of Winds Corp

За феновете на Николай Марков - https://bnr.bg/horizont/post/101829083/nikolai-markov - интервю в бнр - 'Трябва да се направи някакво правителство', "какво ще променят новите избори", "изнесеното в записите не е страшно". Успех в живота на всички!

Jihn Katama

Изчаках специално няколко дни да видя каква ще е реакцията на народа. Еми реакция няма , ако няколко човека в София е нещо , да си режем главите и да се знае. Прост народ бе ....робско племе сме , лаем си в нета и това е. Еми това ни е съдбата.

Здравейте! Ще се опитам да бъда кратък, но едва ли ще успея. Моят коментар няма нищо общо с това видео, просто искам да ви поздравя, всички вас! Който сте будни и мислещи в канала на БАЩАТА НА Нацията бачо Киро искрено се надявам да видиш този коментар и да знаех че неси сам. Никога неси бил, и никога нама да бъдеш ние ще ставаме все-повече! Продалжавай да наливаш акъл на нас младите! Поздрави и на Веско това момче има топки. Обичам ви💖💖💖

Georgi Manolov

Кой лекар е учил в западна държава ве, шушляк?Ти имаш ли на идея колко струва медицинско образование в западна държава, да не говорим български галош да го приемат там и да го завърши без перфектен език?Аве кълвач непоръбен, я си кажи годините да видим ти социализъм виждал ли си някога или само си гледал на Любо Жечев клиповете, дейба кълвача ти проскубан!

Stan

Нямам думи... Чао!

Ignat Ignatov

Бате Киро кастовите са топ ама прави и клипове като това поне веднъж седмично

А защо не кажеш кой стои зад Възраждане?

Gabriella Dimitrova

Не са глупости, извинявай много. Всички най-добри лекари са учили в западните държави и са се върнали тук. Или не са се върнали изобщо. Лекарите "от едно време" са посредствени. Позволете ми да знам, аз съм от медицинско семейство. Баба ми е бивш партиен член, единствения в семвйството. Наясно съм и как звврски руската съетска система в съсипвала психиката на хората. И до ден днешен се изразява, нищо че са минали 30г. Ще трябва още някое друго поколение да се изчисти тая червена простотия от народа. Не възхвалявам западняците, но ги уважавам, а ние няма да се уважаваме себе докато не почнем да мислим.

simeon.ov

Почвате вече да ме изнервяте, ти и всичките малоумни коментатори. Първо научи се да пишеш правилно. Заради социализма сме на този хал ? Как след като 34 години сме демокрация? Ти като излезнеш от вкъщи, тея училища, тея блокове, които виждаш всеки ден, от кога са построени? Вече дори и деца няма за училищата, които са построени по онова лошо време, особено по селата. Що се отнася до хората дали не са научени да мислят. Като отидеш в болницата най-добрите лекари от онова време, като отидеш в училищата най-добрите учители са от онова време. Стига сте ръсили глупости, като не разбирате ще си мълчите.

Kristian Kirilov

Е кво ви е учил социализма да мислите? Точно обратното. От тея пусти съветски простотии дето са промили мозъците на нашите бащи и деди сме на тоя хал. Защото държавата се управляваше от помията на държавата.

simeon.ov

Не знам колко е в Грац раждането ,но след като родиш в Австрия получаваш 16 хил евро на дете майчинство ,плюс всеки месец по 180 евро на дете до 18 год възраст.Живял съм в Австрия и колкото пъти съм прибягвал до медицински услуги ,изследвания ,прегледи и т.н. не съм плащал и едно евро,така че има едни Алпи разлика с България!!!


More Creators