DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДАЛАВЕРИТЕ НА КИРЧО И УРСУЛА

Пияни шофьори в насрещното, млади момичета починали в болницата, но ние чакаме Кирчо и Кокорчо да ни оправят....

ДАЛАВЕРИТЕ НА КИРЧО И УРСУЛА

Comments

👍❤

Чувал съм за граждански арест, макар че такова не съм виждал...

Cvetan

Бате Киро, тъща ми беше Мед. сестра във ВМА. Жена на 53г. с две деца и почина от сърдечен удар на работното си място попълвайки някакви документи. Намерил я е пациент който имал нужда от помощ, но никой не отговарял на виковете повече от 4 часа след смъртта и. След аутопсията констатираха, че ако я бяха намерили в рамките на 30 мин са щели да я спасят. Била е сама нощна смяна. След това наеха 3 сестри на нейно място само за да запълнянт графиците. Разбира се понеже е военна болница случая бе потулен за 0 време.

Nikolay Zhelev

Здравейте, напълно сте прав за всичко, положението в България е отчайващо... незнам как може да се оправим, не виждам откъде може да дойде някаква надежда... но уверявам Ви, аз живея във Франция, и тук е така ‐ само джендъри по управляващите позиции и един приспан народ който си затваря очите за всичко, за да продължи да си живурка без много проблеми. Но те проблемите ги настигат с огромни крачки... Ще видим какво ще последва...

Zlatka LE FEVRE-PIREVA

За феновете на Николай Марков - https://bnr.bg/horizont/post/101829083/nikolai-markov - интервю в бнр - 'Трябва да се направи някакво правителство', "какво ще променят новите избори", "изнесеното в записите не е страшно". Успех в живота на всички!

Jihn Katama

Много точен коментар! Подкрепям те! 👍

Цял свят е така,не се вълнувай толкова. Винаги е стани да седна.

Потвоему трябва да чакаме спасителя? А спасителят сме ние!!!!

Приятелю, кризата в България не е спирала от много години насам и все още не съм видял да действаме като едно. По-горе написах, че съм бил активен участник по протести, като съм и пазил и хора да не стават сакътлъци и то във време на сериозни ограничения, свързани с пландемията тогава. Хубаво е да се четат книги, но докато едни четат, други сме били там на място от където извират всички проблеми в държавата ни и сме се старали да дадем заявка, че има и будни, а не основно спящи. Принципно така се налагат нещата, а не с лаене онлайн. Нищо сложно няма за разбиране в това, което пиша или поне така си мисля. Също така си мисля, че на много голяма част от обществото отдавна е станало ясно в каква ситуация се намираме всички. Който казва, че не разбира или не още не е убеден, че една шайка престъпници ни таковат с 200 от много години, значи е тотален глупак или по-точно страхливец. Нима моето семейство не ми е било мило, че като съм бил прегърнат с полицай на протест, а зад мен стотици ме бутат напред и не е било изобщо ясно какво е можело да се случи в една такава ситуация на всякакви обезумели хора, които най-малкото ако паднеш и ще те сгазят!? Всеки си къта своето и иска някой друг да му свърши черната работа и точно поради тази причина започнах много сериозно да се дразня, като само ми приказват от екрана как всички сме били овце и т.н. Който иска да си седи у дома и да лае пред камера или приятели, който иска да ходи да се бие, вече ми е все тая, защото всъщност аз мога да кажа с пълното право, че 99% от масата са овце, включително и тези, дето лаят в интернет. То ако ставало така, отдавна трябваше да сме вързали и цъфнали като общество, а ние все повече затъваме. Само едно галене на его, перчене и лаене онлайн, нищо друго. Кой ще свърши черната работа? Аз няма да съм вече, защото е неадекватно да плащам за някакъв абонамент тука и винаги да съм подкрепял материално каузи и в същото време да ми се приказва що за овца съм бил, пък аз овцата съм бил в най-големите екшъни на жълтите павета, докато други си развиват онлайн бизнеса с лаене. Това на какво прилича? Колко пъти съм апелирал тука ( и не само тук ) и все се минава с някакви оправдания, че всички били маскари... Не, всички сте овце, просто има и по-хитри овце дето изкарват кинти от останалите овце докато блеят... в екраните. И всичко това е самата истина.

Венцислав Димитров

Венци привет, по принцип си прав но аз мисля че все пак отнякъде трябва да се почне, 1во лаем в интернет, после всеки от нас трябва да се самопревъзпита, и после всеки един от нас трябва да по§не да действа според убежденията си (вземи за пример депутатите, как точно бързо и нагло завземат власт, пари и т.н.) ето и ние така трябва точно, бързо и нагло да променим обществото така както ние искаме :). Бих ти препоръчал да прочетеш Алфред Ван Вогт - Светът на Не-А, там концепцията е точно като за нас, всеки се самоубочава и в момент н криза всички действаме като един , махаме педалите и налагаме нашите виждания за нормално общество :):):)

Венелин.

Ако Възраждане излезнат в понеделник, за което призова Костадинов, мисля че трябва да се подкрепи от твоите членове, дори и да не си съгласен с него и аз не съм гласувала за него досега. Аз самостоятелно съм се оправила отдавна, защото виждах накъде отиват нещата, но въпреки това плащам абонаменти всеки месец на 8 канала, за да помагам по някакъв начин. Трябва да се организира нещо, вече заради България.

Dessislava

Чакай малко бай Кире. Говориш на хората в пейтриън и ни сочиш с пръст, че ние не мислим и не правим нищо! Аз две години ходя по протести, то не бяха срещу срещу герб, то не бяха срещу зелени сертификати, то не беше пред МРРБ, то не бяхя и протести, когато военният министър на САЩ дойде в София и така нататък и така нататък. Ти беше ли там, бай Кире? Аз знам,че е най-удобно да се лае в интернет и някой друг да свърши черната работа, ама кажи ми аз как да се ангажирам отново и да си оставя жената и детето вкъщи и да тръгна отново да влизам в директни конфронтации с полицаи, докато знам че остналите 99% сте в интернет основно. Хем ти говориш как всички са в интернет, хем не излизаш от този интернет. То не става само да сочиш с пръст и да провокоираш останалите да си размърдат задниците, а вие да сте си при семействата и да гледате сеири по телевизора и после да коментирате и анализирате. Дай личен пример, излез на площада. Както аз съм си тровил нервите да самоорганизирам хора и да пердашим 300км да покажем, че в тая страна няма само овце, а има и будни хора, които не ги е страх да се покажат и да влезнат в пряка и директна конфронтация с органите на реда, така можете и вие да го правите в реалността. Две години съм се занимавал с това да подкрепям свои сънародници в София, макар да живея далеч от столицата и накрая всякакви хора от интернет да ми обясняват как всички сме били овце и не сме мислили за нищо. Общо взето почва да става така че едно куче дето много лае, не хапе... Сигурно вече 3 години съм абонат тук и все повече почвам да се дразня на това как всеки се прави на вожд, пък то индианци не останаха. Интернет си е интернет, трябва и в реалността да се протестира, не само онлайн. Поне на този етап приключих тука. Дерзайте!

Венцислав Димитров

Попаднах на едно интервю с учителя Тео, там той спомена следната книга на Иван Хаджийски - 'Бит и душевност на нашия народ', в 3 тома. Мисля да отделя време и да ги прочета, имам доверие на Тео който е много мъдър човек. Може би там се крие разковничето защо ние сме на дереджето на което сме сега, въпреки че е писана преди почти век някои неща не се променят.

Веселин

И на мен ми писна! Детето ми е на 7г.и се плаша в съня си от това,което говориш. И всяка вечер говоря като теб като седнем с жената. Ебаси анархията! И направиха София град-държава, шопите са сити и не са на площадите. Гениална тактика.

Яни Мазов


More Creators