Ето какво друго забелязах, когато гледах интервюто на Тъкър Карлсън с Владимир Путин...
Comments
Пресни новини от Русия!https://youtu.be/Y_iZzM9BM5E?si=368blWu3gmGRbztN
2024-02-15 16:21:13 +0000 UTC
И аз харесвам Путин но едно не разбрах. Нали казваш че и Путин е сложен от печатарите? И Байдън е сложен от тях. Значе те диктуват как ще се се случват нещата. Не са ли на едно ниво и двамата? Ясно е че Байдън е в пъти по-неадекватен от Путин. Въпросът е, не проституира ли и Путин за власт и пари при положение че и той е сложен от печатарите?