DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НАВАЛНИ

В първата част на видеото съм малко по-груб, защото бях афектиран от коментари в интернет, по повод Навални и цялата медийна истерия покрай смъртта му.

НАВАЛНИ

Comments

Шефа на ГРУ на Усрайна излезе и каза, че е починал от съсирек и смъртта му "за съжаление" била естествена. Нашите обаче продължават да я нищят тая смърт и гаранция даже не са разбрали какво е казал шефа им по темата...

Zhivko_Y

Бързо се изтърка квиченето за тоя боклук Анални...всяко чудо за три дни

Тодор БГ

До CreasyBear, "приятелю" преди да вземаш нечия страна (а според поста ти се вижда че подкрепяш такива като навални, земленски смъркача и др.) първо събери инфо що за хора са, но не от последните 5-6 мес, а върни назад поне 8-10 год, и понеже ЯВНО незнаеш кой и какъв е навални нека те светна: за последните 10 год е събрал от такива "УМНИ" поддръжници над 250 000 000 000 Рубли (да 250 милиарда, не е грешка!!!) което няма лошо и както се казва : докато има Балъци ще има и тарикати!!! Грешката която направи той НЕ Е ПОЛИТИЧЕСКА!!! просто от лакомия не си плати данъците на тези пари, и влзе в затвора за НЕПЛАТЕНИ ДАНЪЦИ!!!!а не каткто ревяха по медиите че Путин го бил заключил ЛИЧНО!!! И даже малко му дадоха, при злоупотреби в особенно крупни размери е 15+ год!!! Освен това АМА ВЪОБЩЕ НЕ СИ РАЗБРАЛ посланието на Бате Киро в това видео, та ще ти го кажа с 2-3 думи, белким схванеш нещо: Истинският НОРМАЛЕН Българин, въобще не трябва и 2 секунди време да отделя на такива БЕЗСМИСЛЕНИ, ПРОАТЛАНТИЧЕСКИ И т.н. ПСЕВДО новини! Защото ще цитирам Бате Киро: навални и екипа му, НЯМА ДА ТИ ПЛАТЯТ КРЕДИТА, ИПОТЕКАТА, ТОКА , НАЕМА, ПАРНОТО и т.н., но ТИ с твоите гледания и лайквания на "стримовете" им в ютюб на екипа на навални и компания им ПОМАГАШ да направят некой и друг Лев отгоре, да си купят втори Майбах или Порше, а не бих се и учудил ако вече не си ги и спонсорирал.

Венелин.

Защото е българин ве, кавал.Русия си е хубава за руснаците.

Stan

Бат Киро защо не отидеш да живееш в Русия,като е толкова хубаво?

CreasyBear


More Creators