DoujinStars
Shaso
Shaso

patreon


Hey!

 

Hello everyone! Will try to do most part work with art before December. So far, everything is going according to plan. And thats all...Not much to say just decided to notify you. The feedback will be around 1 December. 

Thanks for you patiens! 

------------

Всем привет! Постараюсь сделать основную работу с артами до декабря. Пока все идет по плану. И это все...Не так много, что могу сказать, просто решил уведомить вас. Фидбек будет около 1 декабря.

Спасибо за терпение!


More Creators