na Adelke som snad len odstranil pod ocami tiene a nejake veci na pleti, inak to telo je tak bozske, ze som donho nezasahoval ani :) farbicky podla nalady a vyhladena pletovka :)
Ján Hronský
2020-06-02 22:50:33 +0000 UTC
Je super vidět cos vyfotil a jak to vypadá po editaci. Je to super inspirace.