S Kaťou je focení vždycky radost a vznikne fakt hodně super fotek :) tak že vás čeká jeste velky nášup podobných fotek z našeho před vanočního focení. Pro milovníky zadečků doporučuji poslední fotku uplně dole :)
Diky za vaší podporu!



Vlastimil Greguš
2019-01-13 18:28:53 +0000 UTC