Happy holiday to all of you. Initially I wanted to do more similar renders, but I had some problems with DAZ, which made me spend 3 fucking days rendering this one image!
I hope that next year I will have fewer such problems and I will be able to delight you with content more often.
***
С праздником вас всех. Изначально я хотел сделать больше похожих рендеров, но у меня возникли некоторые проблемы с DAZ, из-за чего я потратил на рендер одной этой пикчи 3 ебаных дня!
Надеюсь, в следующем году у меня будет меньше подобных проблем и я смогу чаще радовать вас контентом.