patreon
Йой, знайшла пісню від якої роки назад просто кайфовала, на стільки сильно вона мені душу рве. Що вирішила намалювати щось сумне, і в той же час з підтекстом лору. Хоча в цій роботі говорити про лор.. якось грішно.Пісня: Snowmen by sio
Farkura
JANGCRU
These2
SvetaRo
esingex
Crypto Rob Art
だーす
billionslove
R.B. Ashton
リル
gamevvv
virtualIndecency
Droid Productions
ElysiumCraft
ChanyaTheTrainer
Rexxar036
Svato
Matrices
yorokobe
tairakuten
いんば
J. Marshall Smith
StudyJoMarch
ありしあ
riffsandskulls
13o
diavian__
NTRCookie
BoucettaAmr
ふぃらみゃん
OOPARTZ
おなか
Bp Mods
KrampusIvyy
fukifuki
PreCursive
regua109
dmstash
しえる
Miyenra