DoujinStars
deontay
deontay

boosty


Sasuke and Sakura fishing)))

I apologize for my absence, I caught a cold. I'm feeling better now, I'm trying to draw something.)
thank you for your support!
прошу прощения за отсутствие, подхватил простуду. сейчас уже чувствую себя лучше, пробую что-то нарисовать)
благодарю за поддержку!

Sasuke and Sakura fishing)))

Comments

<div ><div><div class="image"><img id="3c453779-3513-4c1d-9f17-fe794cf169f7" src="https://images.boosty.to/image/3c453779-3513-4c1d-9f17-fe794cf169f7?change_time=1717270958" change_time="1717270958" width="771" height="1074" style="max-width: 100%; height: auto;"></div></div>

Николай Костров

<div ><div><span class="text">Вай как красиво</span></div></div>

9PASHA9


More Creators